Vitajte na mojom novom webe

Začal nový kalendárny rok 2011 a to bol aj impulz pre vytvorenie môjho nového webu, ktorý je určený hlavne mojim študentom Gymnázia sv. Tomáša Akvinského v Košiciach. 

Upozornenie návštevníkom

Nezabudnite, že v rámci projektu modernizácie vzdelávania študentom i učiteľom je určený náš vzdelávací portál na stránke https://moodle.gta.sk

Dozviete sa na ňom veľa nových informácií :-)