Vitajte na mojom novom webe
Začal nový kalendárny rok 2011 a to bol aj impulz pre vytvorenie môjho nového webu, ktorý je určený hlavne mojim študentom Gymnázia sv. Tomáša Akvinského v Košiciach.
Upozornenie návštevníkom
Nezabudnite, že v rámci projektu modernizácie vzdelávania študentom i učiteľom je určený náš vzdelávací portál na stránke https://moodle.gta.sk
Dozviete sa na ňom veľa nových informácií :-)